На Закарпатті створено 4 Центри підтримки для батьків ромських дітей

В Ужгороді офіційно відкрито Центр підтримки для батьків ромських дітей віком від народження до шести років на базі Товариства ромів Закарпаття “Рома”

13 березня в Ужгороді офіційно відкрито Центр підтримки для батьків ромських дітей віком від народження до шести років на базі Товариства ромів Закарпаття “Рома”. Це один із чотирьох центрів, які створено з ініціативи Всеукраїнського фонду “Крок за кроком” і Центру освітніх ініціатив за підтримки програми “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження” та програми “Раннє дитинство” Фонду Відкритого Суспільства (Лондон).

Інші Центри створено в Ужгороді на базі Закарпатського обласного товариства ромів “Романі Чгіб”, у місті Чоп на базі ГО “Чопська демократична спілка ромів”, а також у місті Свалява на базі ГО “Нові перспективи”.

Мета Центрів – розвинути спроможності батьків дітей віком від народження до шести років для того, щоб батьки не лише були обізнані з основними методами дошкільного виховання, а й могли сприяти успішному навчанню своїх дітей у початковій школі.

Всеукраїнський фонд “Крок за кроком”
Наталія Софій
nsofiy@gmail.com

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: