На Закарпатті розпочав роботу міжнаціональний табір “Джерела толерантності”

Цього року табір приймає 87 дітей різних національностей віком від 7 до 13 років

У селі Чинадієве (Мукачівський район Закарпатської області) розпочав роботу Дитячий міжнаціональний табір “Джерела толерантності”. Організатором табору є Конгрес національних громад України.

У таборі перебувають діти й вихователі різних національностей. Участь у програмі 10 ромських дітей і 4 співробітників табору стала можливою за сприяння програми “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

Табір працюватиме до 27 липня. Цього року він приймає 87 дітей віком від 7 до 13 років – представників української, болгарської, єврейської, кримськотатарської, німецької, ромської, волзькотатарської, російської громад.

Табір працює за унікальною методикою занурення в національну культуру, яка передбачає організацію спеціально розроблених освітньо-виховних заходів – занять з історії, традицій, звичаїв і культури, сімейних цінностей, гуртків, ігор, спортивної програми, дискотек, екскурсій тощо, спрямованих на формування толерантної поведінки, поваги до різних національних культур і релігій, здатності розуміти один одного та співіснувати на полікультурній українській землі.

Графік проведення національних днів у таборі:
16 липня – День толерантності (відкриття табору)
17 липня – Вірменський день
18 липня – Кримськотатарський день
19 липня – Єврейський день
20 липня – Болгарський день
21 липня – Екскурсія
22 липня – Німецький день
23 липня – Ромський день
24 липня – Український день
25 липня – Румунський день
26 липня – Урочисте закриття
27 липня – Від’їзд.

Контакти:
Конгрес національних громад України
(044) 248 36 70
knou@ukr.net

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: