На вугільних підприємствах Сніжного розпочато моніторинг охорони праці

ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” розпочинає моніторинг охорони праці на підприємствах вугільної промисловості міста Сніжне

ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” розпочинає моніторинг охорони праці на підприємствах вугільної промисловості міста Сніжне. Про це 24 січня під час прес-конференції повідомив голова організації Микола Франчук. Ініціативу підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Микола Франчук розповів, що в межах моніторингу буде надіслано інформаційні запити до Міністерства енергетики та вугільної промисловості, відповідних управлінь Донецької облдержадміністрації, державних і приватних вугледобувних і вуглепереробних підприємств міста. Крім того, планується тісна співпраця з профспілками, громадськими шахтарськими комітетами контролю та інспекцією з гірничого нагляду й охорони праці.

“Нашим завданням є не тільки оцінка стану безпеки на шахтах міста, а й проведення аналізу відкритості державних і приватних вугледобувних і вуглепереробних підприємств”, – зазначив Микола Франчук.

За результатами моніторингу буде оприлюднено звіт і рекомендації. Рекомендації буде надіслано до основних державних відомств, які можуть вплинути на ситуацію, – Кабінету Міністрів і Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Контакти:
ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу”
Микола Франчук
066 323 25 68

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: