На Волині визначено переможців конкурсу міні-проектів

Асоціація захисту прав молоді Волині визначила переможців конкурсу міні-проектів, який був оголошений у рамках проекту «Налагодження механізму реалізації громадських ініціатив у Волинській області» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Для громадських організацій, ініціативних груп, ОСББ та органів самоорганізації населення 20 липня 2010 року Асоціація захисту прав молоді Волині оголосила конкурс соціальних проектів «Громадська ініціатива в дії», який тривав протягом місяця. Максимальна сума гранту становила 12000 грн.

Загалом на конкурс проектів було подано 43 проектні заявки, з яких конкурсною комісією відібрано до фінансування 13. Серед переможців – вісім громадських організації та п’ять ініціативних груп.

Підтримані проекти будуть реалізовуватися у Волинській області протягом вересня 2010 – січня 2011 року.

Переможці конкурсу міні – проектів «Громадська ініціатива в дії»:

1. Проект: «Організація творчих та фізкультурних занять для дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку для задоволення їхніх потреб у розвитку»

Волинська обласна громадська організація батьків із синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку»

Мета проекту: створення умов для соціальної реабілітації, адаптації та всебічного культурного розвитку дітей з інтелектуальною недостатністю.

Волинська обласна громадська організація батьків із синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку

2. Проект: «Зберігаємо традиції з надією на краще майбутнє»

Мета проекту: створення умов для культурного відпочинку жителів села шляхом облаштуваня дитячого майданчика на території маєтку пані Микульської села Клопитів

Громадська організація «Колпитівська»

3. Проект: «Через терни до зірок»

Мета проекту: створення умов для розвитку фізичної культури у селі Кисилин шляхом облаштування футбольного майданчика протягом 3 місяців 2010 року.

Громадська організація «Стохід»

4. Проект: «Збережи здоров’я дітям» (запровадження енергозберігальни тенологій у ЗОШ 1-3 ступені с. Павлівка, Іваничівського району)

Мета проекту: заміна старих гнилих 143 вікон та коробок до них у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Павлівка Іваничівського району

Громадська організація «Порицьк»

5. Проект: «Білий міст»

Мета проекту: відновити пам’ятку старовини «Білий міст». З’єднати одну частину села із основною інфраструктурою. Надати можливість дітям шкільного віку безпечно добиратися до школи, дошкільнятам до садочка, всім громадянам до установ, які знаходяться в центрі села.

Турійська районна громадська організація «Дольські ініціативи»

6. Проект: «Створення сприятливих умов для належного виховання та активного дозвілля дітей шляхом облаштування дитячого майданчика»

Мета проекту: створення сприятливих умов для належного виховання та активного дозвілля дітей шляхом облаштування дитячого майданчика

Забродівська громадська організація «Промінь»

7. Проект: «Школа громадського активіста»

Мета проекту: підвищення рівня знань і вмінь активістів організацій громадянського суспільства Західної України щодо проведення ними успішної діяльності, що сприятиме розвитку громадянського суспільства та підвищенню його ролі в суспільстві.

Волинська обласна громадська організація «Волинський прес-клуб»

8. Проект: «Облаштування інтернет-бібліотеки у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі»

Мета проекту: забезпечення доступу студентів та викладачів Володимир-Волинського агротехнічного коледжу до ресурсів інтернет-бібліотеки.

Громадська організація «Студентська ініціатива»

9. Проект: «Збережи життя!»

Мета проекту: підвищення обізнаності серед сільської молоді про негативний вплив тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії та профілактика поширення цих явищ.

Ініціативна група с. Скобелка, Горохівського району.

10. Проект: «Організація спортивного дозвілля для дітей с. Немир Рожищенського району»

Мета проекту: сприяння вирішенню проблеми відсутності належного спортивного дозвілля дітей с. Немирів шляхом облаштування спортивного залу Немирівської сільської школи та проведення футбольного турніру за участі команд із сіл Немирів, Ясенівка, Щурин, Доросині Рожищенського району.

Ініціативна група с. Немир, Рожищенського району.

11. Проект: «Культурно-спортивний центр для сільської молоді «Альтернатива»

Мета проекту: сприяння вирішенню проблеми відсутності можливостей проведення змістового дозвілля молоді с. Полонка шляхом створення культурно-спортивного центру як альтернативу пасивному способу життя та вживанню алкоголю, тютюну і наркотичних речовин.

Ініціативна група с. Полонка, Луцького району

12. Проект: «Відродження спортивно-культурного центру «Крок до здоров’я»

Мета проекту: створити можливість для учнів школи займатися уроками фізкультури протягом навчального року незалежно від погодних умов.

Ініціативна група с. Гайки, Турійського району

13. Проект: «Вчимося вирішувати проблеми разом: поліпшення умов для виховання дітей в дошкільному закладі «Берізка» села Борочиче»

Мета проекту: утвердження інституційної спроможності громади сіл Борочиче і Широке шляхом реалізації однієї з місцевих ініціатив – поліпшення умов для виховання дітей в дошкільному навчальному закладі «Берізка».

Ініціативна група с. Широке, Горохівського району

Асоціація захисту прав молоді Волині висловлює подяку всім учасникам конкурсу, а для переможців бажає успішної реалізації підтриманих проектів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: