На Волині визначать напрями активізації третього сектору

15 липня о 10:00 в селищі Маневичі (Волинська область) відбудеться круглий стіл “Підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства та впливу громадськості на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку”

15 липня о 10:00 в селищі Маневичі (Волинська область), у районному центрі зайнятості, відбудеться круглий стіл “Підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства та впливу громадськості на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку”. Захід організовує Ківецівський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив у межах проекту “Покращуємо соціальні послуги у віддалених районах через підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі у круглому столі запрошено представників третього сектору районного й обласного рівня, ініціативних груп, місцевої влади, а також усіх небайдужих до громадського життя райцентру.

Заплановано обговорити стан громадянського суспільства в Маневицькому районі та напрями підвищення його продуктивності.

Аналогічні круглі столи відбулися в Ківерцівському, Ковельському, Старовижівському та Володимир-Волинському районних центрах.

Контакти: Ківецівський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив, (0332) 78 59 66, ira.tobi@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: