На Волині розробляють концепції розвитку велоінфраструктури

У містах Ковель, Нововолинськ і Рожище (Волинська область) створено робочі групи, що розроблятимуть проекти концепцій розвитку велосипедної інфраструктури

У містах Ковель, Нововолинськ і Рожище (Волинська область) створено робочі групи, що розроблятимуть проекти концепцій розвитку велосипедної інфраструктури. Цю діяльність координує Волинський Інститут Права за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проекти концепцій буде винесено на обговорення громадськості, щоб кожен зацікавлений мешканець міг висловити своє бачення та внести конструктивні пропозиції.

Концепція розвитку велосипедної інфраструктури має стати стратегічним документом кожного міста, що дасть змогу закладати велосипедні шляхи в загальні схеми планування та реконструкції вулиць.

Контакти:
Волинський Інститут Права
Людмила Вільчинська
(0332) 2000 32
l.vilchynska@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: