На Волині пропонують оновити дорожні знаки

ГО “Фундація розвитку громад” розпочала на Волині проект “Ні смерті на дорозі!”

ГО “Фундація розвитку громад” розпочала на Волині проект “Ні смерті на дорозі!” Проект став переможцем конкурсу адвокаційних ініціатив, який проводив Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив Петро Лавринюк зауважив, що впровадження адвокасі-ініціатив не є новим для Волині. Саме подібні проекти, на його думку, дають змогам простим людям “достукатися до влади”.

Керівник проекту Юлія Євпак зазначила, що проект має на меті сприяти зменшенню аварійності та смертності в місцях концентрації ДТП у Волинській області шляхом спонукання до розробки та прийняття обласної програми оновлення/встановлення дорожньої розмітки згідно з європейськими стандартами на аварійно небезпечних ділянках, які проходять через населені пункти на автошляхах обласного значення.

Директор Фундації розвитку громад Людмила Швайковська розповіла, що організація вже почала впроваджувати цю ініціативу: зокрема, в селі Підгайці Луцького району замінено дорожні знаки “Пішохідний перехід” на знаки з люмінесцентним відбиттям на особливо небезпечних ділянках дороги.

Віктор Довгополюк, заступник начальника управління інфраструктури облдержадміністрації, наголосив на необхідності провести інформаційно-просвітницьку кампанію щодо дотримання правил дорожнього руху в освітніх закладах області.

Зі свого боку, Петро Лавринюк запропонував забезпечити світловідбивальними елементами ранці школярів.

Контакти:
ГО “Фундація розвитку громад”
Людмила Швайковська
(0332) 724 098
frgvogo@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: