На Волині проаналізують рішення місцевих рад щодо землі та комунальної власності

На Волині буде проаналізовано рішення місцевих рад щодо земельних відносин і надання в оренду чи відчуження об’єктів комунальної власності

На Волині буде проаналізовано рішення місцевих рад щодо земельних відносин і надання в оренду чи відчуження об’єктів комунальної власності. Про 2 жовтня на прес-конференції в Луцьку розповіли ініціатори моніторингу – експерти Інституту аналізу державної та регіональної політики. Моніторинг підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами фахівців, моніторинг буде здійснено в Устилузькій, Любомльській міських радах і Шацькій селищній раді.

“За результатами проведеної роботи буде напрацьовано пропозиції, головною метою яких буде забезпечення ефективної та прозорої роботи міських рад у цих напрямах, підвищення якості надання адміністративних послуг своїм мешканцям. Це повинно бути одним із важливих кроків на шляху до інтеграції з Європейським Союзом”, – розповіла директорка Інституту аналізу державної та регіональної політики Інна Гайворонська.

“Здійснення громадського контролю за діяльністю влади завжди сприяє зростанню ефективності її рішень. Будемо сподіватись, що реалізація цього проекту зможе підвищити якість нормативно-правових актів, які ухвалюють органи місцевого самоврядування, та забезпечити прозорість виділення ними вільних земельних ділянок та об’єктів нерухомості. Адже лише за таких умов можна сподіватися на зростання інвестиційного клімату в територіальній громаді та її подальше економічне зростання”, – сказав представник Держпідприємництва у Волинській області Олег Савчук.

Контакти:
Інститут аналізу державної та регіональної політики
Інна Гайворонська
097 950 22 75
iadrp@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: