На Волині презентують проект із розвитку сіл

15 жовтня о 15:00 у Луцьку (Волинський прес-клуб, вул. Шевченка, 14) відбудеться презентація проекту “Через спільні інтереси та спільні дії до об'єднання громад”

15 жовтня о 15:00 у Луцьку (Волинський прес-клуб, вул. Шевченка, 14) відбудеться презентація проекту “Через спільні інтереси та спільні дії до об’єднання громад”. Проект здійснює Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект спрямовано на розвиток сільської місцевості, зокрема її туристичного потенціалу й народних ремесел. Щоб апробувати новий механізм розвитку сіл, ініціатори обрали 4 села Рожищенського району Волинської області: Переспа, Любче, Козин і Рудка-Козинська.

На думку експертів, сільські громади мають внутрішні ресурси для виходу з того нелегкого становища, у якому вони опинилися. Про ці ресурси й розкажуть на прес-конференції.

Учасники:
– Ірина Гайдучик, керівник проекту “Через спільні інтереси та спільні дії до об’єднання громад”;
– Петро Лавринюк, президент Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив;
– Наталя Балакіна, начальник відділу організації профорієнтації Волинського обласного центру зайнятості.

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН
Людмила Вільчинська
(0332) 2000 32
l.vilchynska@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: