На Волині презентують проект “Громадський контроль – ефективна влада”

2 жовтня об 11:00 у Луцьку (Волинський прес-клуб, вул. Шевченка, 14, 2-й пов.) відбудеться прес-конференція з приводу втілення на Волині проекту “Громадський контроль – ефективна влада”

2 жовтня об 11:00 у Луцьку (Волинський прес-клуб, вул. Шевченка, 14, 2-й пов.) відбудеться прес-конференція з приводу втілення на Волині проекту “Громадський контроль – ефективна влада”. Його реалізує Інститут аналізу державної та регіональної політики за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект передбачає незалежний громадський моніторинг адміністративних послуг у сфері земельних відносин, а також аналіз використання об’єктів комунальної власності шести міських і селищних рад Рівненської та Волинської областей. На Волині проект здійснюватимуть в Устилузькій, Любомльській міських радах і Шацькій селищній раді.

У прес-конференції візьмуть участь:
– Інна Гайворонська, керівник проекту, директорка Інституту аналізу державної та регіональної політики;
– Олег Савчук, заступник голови ради Інституту аналізу державної та регіональної політики;
– Ірина Самойленко, виконавчий директор Волинського регіонального відділення Асоціації міст України;
– Віктор Поліщук, Устилузький міський голова;
– Віктор Сорока, Шацький селищний голова;
– Анатолій Гіркович, Любомльський міський голова.

Контакти:
Інститут аналізу державної та регіональної політики
Інна Гайворонська
097 950 22 75
iadrp@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: