На Волині презентують нові туристичні маршрути

18 червня на Волині відбудеться презентація нових туристичних маршрутів “Магія волинської казки”, які проляжуть через чотири села Рожищенського району (Переспа, Любче, Козин і Рудка-Козинська)

18 червня на Волині відбудеться презентація нових туристичних маршрутів “Магія волинської казки”, які проляжуть через чотири села Рожищенського району (Переспа, Любче, Козин і Рудка-Козинська). Маршрути розробила Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

За задумом ініціаторів проекту, відкриття туристичних маршрутів через ці населені пункти стимулюватиме притік туристів і розширить можливості для надходження додаткових інвестицій до регіону. При розробці маршрутів зробили ставку на народні ремесла й місцеву автентику. Гостям пропонують культурно-дозвіллєвий, релігійний та етнографічний маршрути.

Промотур передбачає демонстрацію елементів кожного з розроблених туристичних маршрутів. Програма промотору включає екскурсії до місцевих музеїв і храмів, знайомство з місцевими легендами та їх інсценізаціями, презентацію виставок народних умільців, майстер-класи з народними умільцями, продуктовий ярмарок сільських господинь та інші цікаві заходи.

До участі запрошено представників Волинської обласної ради та Волинської обласної державної адміністрації, Рожищенської районної ради та Рожищенської РДА, директорів обласного та районних центрів зайнятості, підприємців.

Для участі у промотурі слід акредитуватися до 14:00 17 червня. Регламентована кількість представників ЗМІ у трансфері – 7 осіб (перші, хто акредитується).

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН
098 9 222 616
066 16 3000 8
(0332) 2000 32
press.asossiation.osbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: