На Волині популяризуватимуть зелений туризм

28 березня о 14:00 у Рожищенському районному центрі зайнятості відбудеться презентація проекту “Проведення адвокасі-кампанії, спрямованої на розвиток сільського зеленого туризму як одного з пріоритетних напрямів діяльності територіальних громад Рожищенського району”

28 березня о 14:00 у Рожищенському районному центрі зайнятості відбудеться презентація проекту “Проведення адвокасі-кампанії, спрямованої на розвиток сільського зеленого туризму як одного з пріоритетних напрямів діяльності територіальних громад Рожищенського району”. Проект став переможцем конкурсу адвокаційних ініціатив, який проводив Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Запрошені учасники:
– голова Рожищенської районної ради Андрій Музика;
– начальник відділу культури й туризму Рожищенської райдержадміністрації Тетяна Новосад;
– директор Рожищенського районного центру зайнятості Лариса Вишневська;
– голова Рожищенської районної організації “Молодий Народний Рух” Олександр Новосад.

Ініціатори проекту розкажуть, що планують зробити, щоб наблизити рівень розвитку сільського зеленого туризму до європейських показників.

За словами фахівців, у Польщі власників зелених садиб звільнено від ПДВ. В Угорщині турсадиби повністю звільнено від податків.

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
(0332) 723 803
press.vipgi@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: