На Волині планують розвивати інфраструктуру для велосипедистів

31 липня о 14:00 у Луцьку, у Волинському прес-клубі (вул. Шевченка, 14), відбудеться презентація проекту “Покращення умов для ефективної участі громадян у виробленні міської політики та посилення впливу громадськості на розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури в містах Волинської області (Ковель, Нововолинськ і Рожище)”

31 липня о 14:00 у Луцьку, у Волинському прес-клубі (вул. Шевченка, 14), відбудеться презентація проекту “Покращення умов для ефективної участі громадян у виробленні міської політики та посилення впливу громадськості на розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури в містах Волинської області (Ковель, Нововолинськ і Рожище)”. Проект здійснює Волинський Інститут Права за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне самоврядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект має на меті сприяти прийняттю Концепцій велосипедної інфраструктури у трьох районних центрах Волинської області – Ковелі, Нововолинську та Рожищі.

Питання для обговорення:
– Чи існують законодавчі підстави для прийняття відповідних нормативних актів в Україні?
– Як оцінюють перспективи такої діяльності самі велосипедисти, і що про це думає влада?
– Які шляхи вибрали ініціатори проекту, щоб створити умови пересування велотранспортом, і чий досвід вони хочуть узяти за приклад?

У заході візьмуть участь представники Волинського Інституту Права, органів місцевого самоврядування та громадського сектору, велосипедисти.

За даними Асоціації розвитку туризму Волині, велосипедом користуються мешканці кожної другої приватної будівлі зазначених районних центрів. У жодному з цих міст немає велосипедної доріжки.

Волинський Інститут Права
Людмила Вільчинська
(0332) 2000 32
l.vilchynska@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: