На Волині оголошено переможців конкурсу адвокаційних проектів

Волинський Інститут Підтримки та Розвитку Громадських Ініціатив оголосив переможців заключного туру конкурсу адвокаційних проектів у Волинській області

Волинський Інститут Підтримки та Розвитку Громадських Ініціатив оголосив переможців заключного туру конкурсу адвокаційних проектів у Волинській області. Конкурс проходив за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Із 20 проектних пропозицій, які брали участь у конкурсі, було підтримано 5:

– Ініціативна група.
Проект “Активізація місцевого населення задля підвищення благоустрою вулиць міста Ківерці”.
Мета: проведення адвокасі-кампанії для активізації населення міста Ківерці та налагодження відкритого партнерського діалогу з представниками органів місцевого самоврядування задля створення й лобіювання комплексної програми благоустрою міста. Напрацювання навиків реалізації спільних проектів, спрямованих на активізацію місцевого населення задля вирішення актуальних проблем громади.

– Ініціативна група.
Проект “Кодекс водія маршрутного таксі”.
Мета: сприяти підвищенню комфорту й безпеки пасажирських перевезень у таксі й маршрутних таксі в містах Луцьк, Ковель, Володимир-Волинський і Нововолинськ через розробку й лобіювання прийняття Кодексу водія таксі й маршрутного таксі.

– Ініціативна група.
Проект “Зробимо крок до чистих вулиць”.
Мета: забезпечити участь громади у покращенні екологічної ситуації та підвищенні благоустрою міст Рожище й Луцьк шляхом проведення адвокасі-кампанії для лобіювання рішення про встановлення урн і смітників відповідно до правил благоустрою.

– Ініціативна група
Проект “Проведення адвокасі-кампанії, спрямованої на розвиток сільського зеленого туризму як одного з пріоритетних напрямів діяльності територіальних громад Рожищенського району”.
Мета: розробка й лобіювання Програми розвитку сільського (зеленого) туризму Рожищенського району на 2013-2018 роки й вироблення прозорого ефективного механізму впливу громади на формування регіональної політики та прийняття рішень у цій сфері за умов активної участі представників громад та ініціативних груп громадян шляхом проведення адвокасі-кампанії.

– Волинська обласна громадська організація “Фундація розвитку громад”.
Проект “”Ні” смерті на дорозі”.
Мета: у період з березня до травня сприяти зменшенню аварійності та смертності в місцях концентрації ДТП у Волинській області шляхом спонукання до розробки та прийняття обласної програми оновлення/встановлення дорожньої розмітки згідно з європейськими стандартами на аварійно-небезпечних ділянках, які проходять через населені пункти на автошляхах обласного значення (5): Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне; М-19 Доманове – Ковель – Чернівці; Н-17 Львів – Радехів – Луцьк; Р-14 Луцьк – Маневичі – Любешів – КПП “Дольськ”; Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква.

Загалом на фінансування проектів виділено 41 500 гривень.

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та Розвитку Громадських Ініціатив
(0332) 723 803
press.vipgi@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: