На Волині оголошено конкурс міні-грантів «Громадська ініціатива в дії»

16 липня 2010 року в приміщені Волинського прес-клубу за участю представників громадських організацій, органів місцевого самоврядування та ЗМІ відбулася прес-конференція з приводу підтримки громадських ініціатив у Волинські області, яка здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час заходу голова Асоціації захисту прав молоді Волині Андрій Гаврищук оголосив початок конкурсу проектів «Громадська ініціатива в дії». За словами координатора проекту Ірини Омельчук, у ході реалізації проекту «Налагодження механізму реалізації громадських ініціатив у Волинській області» планується провести тренінги для представників громадських організацій та ініціативних груп, а також видати довідник, у якому буде зібрано усю інформацію, необхідну для успішного написання проектів. Асоціація захисту прав молоді Волині вже впродовж трьох років активно займається регрантинговою діяльністю, загальний бюджет підтриманих проектів за цей час становить 151 937 гривень.

За словами голови організації, у цьогорічному конкурсі міні-проектів планується підтримати не менше 14 проектів від громадських організацій та ініціативних груп.

«Третій сектор і органи місцевого самоврядування є партнерами, адже мають спільну ціль – працювати задля користі громадськості, – зазначив директор департаменту соціальної політики Луцької міської ради Петро Верзун. – Надання міні-грантів для громадських організацій та ініціативних груп має позитивні сторони: по-перше, вони дають ефективний результат вирішення проблем громадськості, по-друге, виховують у громади шанобливе ставлення до створеного об’єкту, адже для його реалізації були залучені власні сили та кошти».

«Міні-проекти – це перший крок, з якого почалася моя громадська діяльність, – поділилася з учасниками прес-конференції Ольга Черен, заступник керівника ГО «Надія покоління». – У минулому році, за допомогою підтримки Асоціації захисту прав молоді Волині, у моєму селі було впроваджено нові методи для навчання дітей, що дало поштовх для реалізації майбутніх ідей, таких як: проведення вуличного освітлення, прибирання парків. Конкурс міні-грантів дозволяє активізувати громаду навколо місцевої проблеми і вирішувати їх залучаючи власні сили».

Контактна особа: Гаврищук Андрій, (0332) 28-46-83.

***

Метою проекту «Налагодження механізму реалізації громадських ініціатив у Волинській області», який реалізовується Асоціацією захисту прав молоді Волині за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», є вдосконалити механізм реалізації громадянських ініціатив на місцевому рівні у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: