На Волині буде підтримано ініціативи місцевих громад

Міжнародний фонд “Відродження”, Агропромислова група “Пан Курчак” і Благодійний фонд “Європейський вектор” підписали меморандум про співпрацю

Міжнародний фонд “Відродження”, Агропромислова група “Пан Курчак” і Благодійний фонд “Європейський вектор” підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає сприяння самоорганізації місцевих громад шляхом підтримки ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних місцевих проблем у співпраці з органами місцевого самоврядування та бізнесом.

АПГ “Пан Курчак” зобов’язується надати ВОБФ “Європейський вектор” у 2013 році не менш ніж 400 тисяч гривень задля подальшого їх розподілу на основі відкритого конкурсу на підтримку проектів громадських, благодійних організацій, ОСН та ініціативних груп Волинської області. Міжнародний фонд “Відродження” виділить на це 160 тисяч гривень.

Олексій Орловський, директор програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, зазначив, що залучення громади до вирішення проблем і впливу на органи місцевого самоврядування – це основа сталого діалогу громадянського суспільства з владою. За його словами, ініціатива має сприяти проведенню у громадах інформаційних кампаній, загальних зборів мешканців, громадських слухань тощо для вирішення наявних проблем, а також проведенню кампаній, спрямованих на виділення фінансування з місцевих бюджетів.

За словами керівника програм ВОБФ “Європейський вектор” Юлії Євпак, саме фонд буде оголошувати й адмініструвати згаданий відкритий конкурс.

Контакти:
“Громадянське суспільство та належне врядування”
Олексій Орловський
(044) 461 95 00
orlovsky@irf.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: