На Тернопільщині розпочав роботу представник Омбудсмана

У Тернопільській області розпочав роботу регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради з прав людини

У Тернопільській області розпочав роботу регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Регіональні координатори зі зв’язків із громадськістю працюють на основі меморандуму, який підписав Секретаріат Омбудсмана з Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів. Документ передбачає розвиток мережі регіональних координаторів за сприяння Програми розвитку ООН в Україні та програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

Регіональний координатор Володимир Шевченко здійснює прийом із понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00 за адресою: Тернопіль, вул. Пирогова, 11, оф. 7 (у приміщенні компанії “ТерА”).

До компетенції регіонального координатора віднесено й сусідні регіони, де немає координаторів. Зокрема, координатор у Тернополі займається вирішенням питань в Івано-Франківській, Хмельницькій і Чернівецькій областях, а координатор у Рівному – в Луцькій і Хмельницькій областях. Координатор у Кіровограді здійснює виїзди до Миколаївської, Полтавської та Херсонської областей, а луганський координатор – до Харківської та Донецької областей.

Контакти:
Регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради з прав людини
в Тернопільській області
(0352) 400 200
koord.ombternop@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: