На Сумщині розглянуть правові потреби мешканців сіл

9 квітня о 10:00 у сільських радах сіл Великий Вистороп і Малий Вистороп (Лебединський район Сумської області) відбудеться фахова майстерня на тему “Сукупність системних проблем і правових потреб мешканців сільської громади”

9 квітня о 10:00 у сільських радах сіл Великий Вистороп і Малий Вистороп (Лебединський район Сумської області) відбудеться фахова майстерня на тему “Сукупність системних проблем і правових потреб мешканців сільської громади”. Заходи проводить Обласне об’єднання громадян “Усвідомлений вибір народу” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заходах візьмуть участь сільські голови, депутати та працівники сільських рад, представники місцевих ЗМІ, жителі сіл.

Учасники обговорять системні проблеми, які мають мешканці сільських громад, і надання безоплатної первинної правової допомоги на селі. Також відбудеться презентація Сумського громадського центру правової інформації та консультації.

Контакти:
Обласне об’єднання громадян
“Усвідомлений вибір народу”
Світлана Дронік
066 58 06 881

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: