На “Ромських студіях” представила свою творчість поетеса Раїса Набаранчук

  14 березня в Київському національному лінгвістичному університеті (КНЛУ) відбулася зустріч із ромською поетесою Раїсою Набаранчук

14 березня в Київському національному лінгвістичному університеті (КНЛУ) відбулася зустріч із ромською поетесою Раїсою Набаранчук. Захід було проведено в межах “Ромських студій” у Національному університеті “Києво-Могилянська академія” за підтримки програми “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники зустрічі послухали ліричні твори Раїси Набаранчук, переклади поезій Тараса Шевченка (з української на ромську мову), вірші поетеси, написані російською мовою, та їх переклади. Студенти КНЛУ вирішили перекласти окремі вірші поетеси англійською мовою з подальшим їх розміщенням на сайті Науково-дослідного центру орієнталістики імені Омеляна Пріцака. 

Фото

Контакти:
Наукове товариство “Гуманітарна колегія”
(044) 417 31 13
sr63@ukr.net

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: