На Рівненщині стежитимуть за розподілом комунальної землі та майна

Представники Інституту аналізу державної та регіональної політики контролюватимуть порядок використання комунальної землі та майна на Рівненщині

Представники Інституту аналізу державної та регіональної політики контролюватимуть порядок використання комунальної землі та майна на Рівненщині. Про це вони розповіли 24 вересня під час прес-конференції в Рівному. Проект “Громадський контроль – ефективна влада” підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Експерти проекту здійснять фаховий аналіз рішень міських рад, які стосуються земельних відносин і порядку надання в оренду чи відчуження об’єктів комунальної власності. За результатами проведеної роботи буде напрацьовано пропозиції, головною метою яких буде забезпечення прозорої роботи міських рад у цих напрямах, підвищення якості надання адміністративних послуг своїм мешканцям”, – розповіла директорка Інституту аналізу державної та регіональної політики Інна Гайворонська.

Проект здійснюватимуть у трьох райцентрах Рівненської області – Здолбунові, Костополі й Сарнах.

{qtube vid:=jVGFsNhzLV0 w:=480 h:=385 b:=1 ap:=0 rel:=0}

Контакти:
Інститут аналізу державної та регіональної політики
Інна Гайворонська
097 950 22 75
iadrp@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: