На Прикарпатті проаналізують доступ до земельної інформації

Станіславська правозахисна група та Центр громадської адвокатури розпочали проект “Реалізація права на доступ до інформації про управління та розпоряджання землею територіальних громад в Івано-Франківській області”

Станіславська правозахисна група та Центр громадської адвокатури розпочали проект “Реалізація права на доступ до інформації про управління та розпоряджання землею територіальних громад в Івано-Франківській області”. Проект підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Експерти проаналізують доступ до інформації про земельні відносини та способи захисту порушених прав, запропонують можливості покращити доступ до інформації про земельні ділянки територіальних громад області. З цією метою заплановано правозахисні громадські кампанії, ведення стратегічних судових справ, активні інформаційні кампанії.

Контакти: Станіславська правозахисна група, (0347) 31 331, maletyn@ukr.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: