На Прикарпатті обговорять боротьбу з корупцією при реалізації освітньо-культурної політики

28 серпня о 12:00 в Івано-Франківську (Івано-Франківська обладміністрація, вул. Грушевського, 21, ауд. 321) відбудеться круглий стіл “Взаємодія влади та громадськості для реалізації антикорупційних стандартів у регіональній освітньо-культурній політиці”

28 серпня о 12:00 в Івано-Франківську (Івано-Франківська обладміністрація, вул. Грушевського, 21, ауд. 321) відбудеться круглий стіл “Взаємодія влади та громадськості для реалізації антикорупційних стандартів у регіональній освітньо-культурній політиці”. Захід проводить ВМГО “Студентське братство” й Інформаційно-аналітичний центр “Логос”, які здійснюють громадську експертизу діяльності ОДА за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь заступники голови обладміністрації, члени робочої групи з питань проведення громадської експертизи, члени президії громадської ради при ОДА й експерти громадських організацій, які здійснюють громадську експертизу.
    
На круглому столі буде оприлюднено висновки громадської експертизи, обговорено рівень відкритості обласної влади при здійсненні освітньо-культурних видатків, пов’язаних із реалізацією Програми захисту й розвитку української мови на території Івано-Франківської області на 2013-2015 роки. Громадські експерти запропонують шляхи вдосконалення обласних цільових програм у напрямі втілення антикорупційних стандартів і результативних показників, а також обґрунтують необхідність забезпечити консультації з громадськістю щодо звітів усіх голових розпорядників бюджетних коштів, проектів усіх обласних цільових програм і рішень щодо їх виконання. За результатами круглого столу очікується підписання тристоронньої угоди про співпрацю між представниками ОДА, громадської ради й ініціаторами громадської експертизи у сфері бюджетного моніторингу.

Контакти:
ВМГО “Студентське братство”
(044) 561 85 73

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: