На Прикарпатті обговорили проблеми поводження з відходами

В Івано-Франківську відбулася регіональна конференція “Формування ефективної регіональної політики поводження з відходами”

В Івано-Франківську відбулася регіональна конференція “Формування ефективної регіональної політики поводження з відходами”. Захід організувала Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини спільно з головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків і інвестицій Івано-Франківської обладміністрації в межах спільної ініціативи “Pact Inc.”, Фонду “Східна Європа” та програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у конференції взяли представники органів місцевої влади, вищих навчальних закладів, громадських організацій Івано-Франківської області. Вони ознайомилися з результатами соціологічного дослідження, присвяченого проблемам і перспективам у сфері поводження з відходами.

Учасники обговорили Концепцію поводження з твердими побутовими відходами в області, затверджену розпорядженням Івано-Франківської обладміністрації від 07.02.2011 №50, а також позитивний досвід міст і районів області у цій сфері.

Контакти: Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини, (0342) 72 37 14, mkovaliv@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: