На Прикарпатті буде створено шість центрів правової інформації

У січні Станіславська правозахисна група відкрила в Івано-Франківську Координаційний центр правової інформації та консультацій для надання безоплатної правової допомоги малозабезпеченим громадянам у гірських населених пунктах Прикарпаття

У січні Станіславська правозахисна група відкрила в Івано-Франківську (вул. Гаркуші, 2, оф. 40) Координаційний центр правової інформації та консультацій для надання безоплатної правової допомоги малозабезпеченим громадянам у гірських населених пунктах Прикарпаття. Діяльність Центру підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Також у населених пунктах Богородчанського, Рожнятівського та Долинського районів упродовж січня буде відкрито шість Центрів правової інформації та консультацій.

Як зазначив голова Станіславської правозахисної групи Андрій Малетин, проект буде реалізовано спільно з громадами гірських населених пунктів, у тому числі органами місцевого самоврядування, місцевими клубами та бібліотеками, які дадуть можливість надавати консультації у своїх приміщеннях.

Станіславська правозахисна група
(034) 27 31 331

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: