На Пирятинщині створено два Центри безкоштовної правової допомоги

ГО “Жіночі ініціативи” організувала Центри безкоштовної правової допомоги в місті Пирятин (вул. Леніна, 59) та в селі Велика Круча (вул. Леніна, 109)

ГО “Жіночі ініціативи” організувала Центри безкоштовної правової допомоги в місті Пирятин (вул. Леніна, 59) та в селі Велика Круча (вул. Леніна, 109). Їх створено в межах проекту “Посилення правових можливостей громадян Пирятинського району” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У Центрах громадяни мають змогу отримати безкоштовні правові консультації, брошури з правопросвітницькою інформацією щодо земельних, спадкових, трудових, цивільних та інших відносин, щодо конфліктних ситуацій з органами державної влади та місцевого самоврядування, щодо питань, пов’язаних зі зверненням до суду, інших органів та установ тощо.

Центри надають усні та письмові консультації, роз’яснення з загальних питань правового характеру, письмові довідки щодо законодавства, допомогу у складанні заяв і інших документів правового характеру.

Графік прийому:
– Пирятин: щосереди з 9:00 до 16:00 та за попередньою домовленістю телефоном (053 58) 4 10 03;
– Велика Круча: щовівторка з 13:00 до 16:00, щоп’ятниці з 12:00 до 15:00.

ГО “Жіночі ініціативи”
pir.pravo@mail.ru

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: