На Миколаївщині представлять результати проекту з розвитку громад

22 липня о 12:00 у Миколаєві відбудеться прес-конференція “Результати проекту “Школа розвитку громад Миколаївщини” сприятимуть формуванню майбутнього Миколаївщини за участю громади”

22 липня о 12:00 у Науково-педагогічній бібліотеці Миколаєва (вул. Адміральська, 31) відбудеться прес-конференція “Результати проекту “Школа розвитку громад Миколаївщини” сприятимуть формуванню майбутнього Миколаївщини за участю громади”. Захід організовує Миколаївський міський фонд ЛАСКА “Сприяння економічним і соціальним реформам” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У прес-конференції візьмуть участь студенти Школи розвитку громад Миколаївщини – представники НУО районів Миколаївщини та представники районних органів влади. Для участі також запрошено представників Миколаївської обласної ради й обладміністрації, міської ради, Міжнародного фонду “Відродження”, інших донорських організацій, міжнародних проектів і програм.

Учасників прес-конференції поінформують про вплив проекту на життя в громадах. Представники сільських, селищних і міських громад отримають сертифікати Школи розвитку громад Миколаївщини.

Акредитація не потрібна.

Контакти: Миколаївський міський фонд ЛАСКА “Сприяння економічним і соціальним реформам”, Людмила Руденко-Кардаш, 093 104 53 74, lucy_laska@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: