На Львівщині розпочато моніторинг тендерних процедур органів влади

Львівська обласна громадська організація “Братство магістрів Академії державного управління” (“Брама”) розпочала моніторинг діяльності тендерних комітетів головних розпорядників бюджетних коштів під час закупівлі ними товарів і послуг для місцевих органів влади

Львівська обласна громадська організація “Братство магістрів Академії державного управління” (“Брама”) розпочала моніторинг діяльності тендерних комітетів головних розпорядників бюджетних коштів під час закупівлі ними товарів і послуг для місцевих органів влади. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Громадські активісти здійснюють моніторинг діяльності обласних державних адміністрацій, районних державних адміністрацій і виконавчих комітетів міських рад міст обласного підпорядкування, виконання державної політики у сфері сім’ї, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, проведення тендерних процедур із сумами від 10 000 до 100 000 гривень.

Інформацію про діяльність тендерних комітетів буде оприлюднено у спеціальному аналітичному звіті за результатами моніторингу.

Львівська обласна громадська організація
“Братство магістрів академії державного управління”
inform@brama.lviv.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: