На Львівщині пройшов семінар “Роздержавлення ЗМІ: очима самих ЗМІ”

12 червня з  ініціативи Асоціації медіа-юристів Львівщини відбувся семінар "Роздержавлення ЗМІ: очима самих ЗМІ", в якому взяли участь представники більшості районних ЗМІ Львівщини. Представники Нацради з питань телебачення та радіомовлення, Асоціації медіа-юристів Львівщини, Інституту іміджмейкерства та реклами, Львівської обласної спілки журналістів України обговорили варіанти роздержавлення ЗМІ.

12 червня з ініціативи Асоціації медіа-юристів Львівщини відбувся семінар “Роздержавлення ЗМІ: очима самих ЗМІ”, в якому взяли участь представники більшості районних ЗМІ Львівщини.

Представники Нацради з питань телебачення та радіомовлення, Асоціації медіа-юристів Львівщини, Інституту іміджмейкерства та реклами, Львівської обласної спілки журналістів України обговорили варіанти роздержавлення ЗМІ.

На семінарі керівникам ЗМІ Львівщини запропонували до обговорення “дорожню карту” у процесі роздержавлення — Концепцію реформування державних та комунальних ЗМІ на місцевому рівні, яку розробили представники Асоціації медіа-юристів Львівщини та Інституту іміджмейкерства та реклами.

За інформацією Асоціації медіа-юристів Львівщини, на сьогодні темою роздержавлення та виведення ЗМІ на ринок цікавиться більше половини керівників медіа Львівської області. “Процес роздержавлення ЗМІ невідворотній, і головне — вибрати правильні шляхи його реалізації, насамперед здійснювати його послідовно і виважено. Саме тому ми вирішили організувати цей семінар, який, насамперед, матиме практичне значення – керівники ЗМІ поїдуть вже з чітко сформованим баченням варіантів роздержавлення”, — повідомив голова Асоціації медіа-юристів Львівщини Юрій Ничка.

Асоціація медіа-юристів пропонуватиме керівникам районних газет та ТРК консультаційну допомогу у процесі роздержавлення ЗМІ на усіх етапах. Також вона ініціюватиме створення Координаційної ради з питань роздержавлення ЗМІ у Львівській області.

Організаторами заходу виступили Асоціація медіа-юристів Львівщини, Інститут іміджмейкерства та реклами, Львівська обласна організація Національної спілки журналістів України, Представництво Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у Львівській області.

Захід проводився за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках реалізації проекту Львівського інституту іміджмейкерства та реклами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: