На луганських дорогах пропонують установити додаткові знаки для безпеки дітей

Представники ОСН “Позитив” (Луганськ) звернулися до Луганського міського голови, директора ВАТ “Світлофор” і начальника ЛДУ ГУМВСУ в Луганській області з проханням установити знаки пішохідних переходів і “Школа”, а також нанести розмітку “зебра” на зупинках маршрутних автобусів №№129, 132а, 132б

Представники ОСН “Позитив” (Луганськ) звернулися до Луганського міського голови, директора ВАТ “Світлофор” і начальника ЛДУ ГУМВСУ в Луганській області з проханням установити знаки пішохідних переходів і “Школа”, а також нанести розмітку “зебра” на зупинках маршрутних автобусів №№129, 132а, 132б. Відповідна ініціатива стала одним із переможців конкурсу адвокаційних проектів, який проводив Луганський міський осередок ВГО “Асоціації сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

“На території ОСН “Позитив” по вулиці Волгоградська та вулиці Галицького проходять дороги міського значення, ними прокладено маршрути міського таксі, здійснюється інтенсивний рух легкових автомобілів. У години пік рух настільки сильний, що перейти дорогу складно навіть дорослому, а тим паче дитині”, – зауважила активістка Ірина Критченко.

“У районі школи №43 немає регульованого пішохідного переходу й лежачого поліцейського, водії в цьому місці часто перевищують швидкість. Знаки пішохідного переходу та розмітка значно б убезпечили життя та здоров’я дітей і дорослих”, – сказала вона.

За словами голови ОСН Ніни Матус, дороги не мають регульованих переходів, а на узбіччях багато дерев, які ускладнюють огляд водіям. На цій ділянці неодноразово відбувалися ДТП, про що свідчить отримана активістами інформація від ДАІ.

Жителі вже заручилися підтримкою депутатів райради та міськради, створили робочу групу, яка займається підготовкою документів для сесії міськради. Активісти впевнені, що міські депутати підтримають їхню ініціативу та будуть сприяти встановленню дорожніх знаків.

Контакти:
Луганський міський осередок
ВГО “Асоціації сприяння самоорганізації населення”
Тетяна Кіріллова
lmovgoassn@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: