На Луганщині ресурсні центри для ОСББ домовилися про співпрацю

Підписано меморандум про співпрацю між Луганським обласним ресурсним центром для ОСББ “Господарюємо разом!” і Рубіжанським ресурсним центром для ОСББ

25 травня підписано меморандум про співпрацю між Луганським обласним ресурсним центром для ОСББ “Господарюємо разом!” і Рубіжанським ресурсним центром для ОСББ. Луганський обласний ресурсний центр створено за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”, а Рубіжанський ресурсний центр створено в межах проекту “Реформування місцевого теплозабезпечення”, який реалізує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Урочисте підписання меморандуму відбулося під час відкриття Ресурсного центру для ОСББ у місті Рубіжне. Головною метою документу є задоволення та захист інтересів громадян у сфері розвитку ОСББ і самоорганізації населення, сприяння розвитку місцевого самоврядування та територіальному розвитку, сприяння розвитку та підвищенню якості житлово-комунальних послуг.

Основним завданням ресурсних центрів є обмін досвідом і відпрацювання єдиних підходів до створення та функціонування ОСББ.

Контакти: Луганська обласна фундація “Регіон і Громада”, Наталія Бойко, (0642) 93 24 59, n.boyko.i@rambler.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: