На Луганщині підвели результати конкурсу журналістських розслідувань

ЛОО «Суспільна Служба Правової Допомоги» оголосила результати конкурсу журналістських розслідувань серед журналістів та громадських активістів на тему: «Місцева влада на Луганщині: що потрібно знати звичайним мешканцям?».

ЛОО «Суспільна Служба Правової Допомоги» оголосила результати конкурсу журналістських розслідувань серед журналістів та громадських активістів  на тему: «Місцева влада на Луганщині: що потрібно знати звичайним мешканцям?».

Мета конкурсу – посилення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування, районних адміністрацій та депутатів місцевих рад з метою підвищення рівня прозорості та підзвітності у їх діяльності. 

Всього на конкурс надійшло 8 матеріалів, які висвітлювали проблеми корупції, діяльності органів місцевої влади та депутатів Верховної ради, обраних від Луганської області. Конкурсна комісія оцінювали матеріали на відповідність темі конкурсу журналістських розслідувань, суспільної значущості та суспільного інтересу, який визвав матеріал в місцевих ЗМІ та соціальних мережах.

За результатами розгляд матеріалів було визначено 3 переможці конкурсу журналістських розслідувань «Місцева влада на Луганщині: що потрібно знати звичайним мешканцям?»:

1 місце – Ганна Руденко, «Восход медиа» – «Северодонецкая таможня ждет пожара, чтоб не отвечать за беспредел?»

2 місце – Володимир Хапчук, «Сегодня в Северодонецке» – «Как Дунаева обслуживают 10 помощников или 100 дней «неотчетной» деятельности нардепа»

3 місце – Владислав Старицький, «Восход медиа» – «Северодонецкая мэрия делит общественников на «своих» и «чужих»

Переможці та лауреати за результатами конкурсу отримали спеціальні відзнаки та призи.

Метою проекту «Розвиток громадянської журналістики у Луганській області», що здійснюється  ЛОО «Суспільна Служба Правової Допомоги» за підтримки Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення обізнаності та правової свідомості сільських мешканців та мешканців окупованих міст Луганщини за допомоги розвитку та підтримки громадянської журналістики в регіоні.

Контакти:  Данильченко Максим Олексійович, 0990649654, pela-lug@ukr.net   

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: