На Луганщині підіб’ють підсумки адвокаційних ініціатив

19 вересня о 14:00 у Луганську (мала зала засідань Луганської облдержадміністрації) відбудеться круглий стіл “Залучення додаткових джерел фінансування для реалізації громадських ініціатив”

19 вересня о 14:00 у Луганську (мала зала засідань Луганської облдержадміністрації) відбудеться круглий стіл “Залучення додаткових джерел фінансування для реалізації громадських ініціатив”. Захід проводить Луганський міськипй осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” та ЛОГО “Громадська Ініціатива Луганщини” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” й управління комунікацій із громадськістю Луганської ОДА.
     
У програмі заходу – презентація підсумків конкурсу “Мікрогранти на підтримку адвокаційних громадських ініціатив Луганщини” та мікрогрантів, підтриманих у межах цього конкурсу. Учасники також поділяться досвідом участі в інших конкурсах і грантових проектах, розкажуть про реалізовані ініціативи, а також обговорять проблеми залучення додаткових джерел фінансування, в т.ч. бюджетних.
     

Контакти:
Луганський міський осередок
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
050 622 333 0
(0642) 35 72 32
lmovgoassn@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: