На Луганщині обговорять діяльність ОСН

26 лютого відбудуться фокус-групи в містах Луганської області, мета яких – вивчити потреби та проблеми органів самоорганізації населення (ОСН)

26 лютого відбудуться фокус-групи в містах Луганської області – Луганську, Алчевську, Сєвєродонецьку, Краснодоні, Сватовому. Заходи організує ЛОО “Центр європейських ініціатив Луганщини” в межах проекту “Громадська кампанія “Підвищення ефективності діяльності органів самоорганізації населення Луганської області” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета заходів – вивчити потреби та проблеми органів самоорганізації населення (ОСН).

Теми обговорення: мета роботи ОСН, методи впливу на місцеву владу з боку громадськості, роль і функції громадських активістів у роботі ОСН, інформаційна робота ОСН з громадою, рівень співпраці з місцевою владою тощо. На основі зробленого аналізу буде складено матрицю проблем ОСН Луганщини та вироблено механізми їх вирішення.

У фокус-групах братимуть участь по 10 осіб.

Заходи відбудуться:
у Луганську – Українсько-канадський центр “Відродження”, вул. Оборонна, 2;
в Алчевську – вул. Гмирі, 16;
у Сєвєродонецьку – вул. Гоголя, 24;
у Краснодоні – вул. Первокінна, 1;
у Сватовому – пл. 50 років Перемоги, 23.

Контакти: Максим Міхальков, 066 269 83 65, eurocentr.lugansk@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: