На Луганщині контролюватимуть якість адмінпослуг

Луганський обласний центр політичних і соціологічних досліджень “Політсоціум” розпочав проект “Дебюрократизація адміністративних послуг у Луганській області: оцінка громадськості”

Луганський обласний центр політичних і соціологічних досліджень “Політсоціум” розпочав проект “Дебюрократизація адміністративних послуг у Луганській області: оцінка громадськості”. Проект підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами ініціаторів проекту, високий рівень бюрократизації адміністративних послуг у виконавчих органах міст і районних державних адміністраціях порушує право громадян на отримання адміністративних послуг своєчасно, безперешкодно й у повному обсязі.

Проектом передбачено такі заходи:
– громадський моніторинг діяльності Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у п’яти містах Луганщини;
– обговорення результатів моніторингу на трьох відеоконференціях;
– підготовка рекомендацій для громадських рад при місцевих органах влади щодо контролю надання адміністративних послуг населенню;
– вироблення рекомендацій для місцевих органів влади щодо вдосконалення діяльності ЦНАП.

Особливу увагу при реалізації проекту буде приділено якості й обсягам надання популярних у населення адміністративних послуг.

Контакти:
Луганський обласний центр політичних і соціологічних досліджень “Політсоціум”
(0642) 52 81 31
politsocium@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: