На круглому столі обговорять план дій щодо розвитку Індустрії 4.0 в Україні

Індустрія 4.0 – це концепція переходу на нові технології та моделі виробництва в промисловості, енергетиці та інфраструктурі. Більшість урядів розвинених країн світу заклали цю концепцію в окремі стратегії розвитку з 2013-14 рр. В Україні ж проект Національної стратегії Індустрії 4.0 з’явився лише в кінці 2018 р.

У четвер, 14 березня 2019 р., Громадська організація Агенція європейських інновацій, High Tech Office Ukraine та Асоціація підприємств промислової автоматизації України проведуть круглий стіл, де за участю представників урядових структур, наукової громадськості та бізнес середовища обговорять план спільних дій щодо розвитку Індустрії 4.0 в Україні. 

Індустрія 4.0 – це концепція переходу на нові технології та моделі виробництва в промисловості, енергетиці та інфраструктурі. Більшість урядів розвинених країн світу заклали цю концепцію в окремі стратегії розвитку з 2013-14 рр. В Україні ж проект Національної стратегії Індустрії 4.0 з’явився лише в кінці 2018 р. 

Відповідно, мета круглого столу між бізнесом та урядом – в пошуку точок дотику та узгодженні конкретних планів з реалізації Національної стратегії Індустрії 4.0. Учасники заходу обговорять, яким чином проект стратегії 4.0 може бути інтегрований в нову Промислову та Інноваційну стратегію України, що і яким чином має бути узгоджено та інтегровано в інші державні програми та політики, зокрема, в регіональних політиках та розвитку окремих галузей економіки. Окреме завдання круглого столу – звіритись, наскільки існуючі державні програми відповідають завданням по інтеграції України з ЄС відповідно до Угоди про асоціацію.

Захід проходитиме за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».

Запрошуємо представників ЗМІ 

Що? Круглий стіл «Синхронізація дій уряду та бізнесу щодо розвитку Індустрії 4.0 в Україні»

Де? HUB 4.0, м. Київ, Ярославський провулок, 1/3

Коли? 14 березня 2019 р., 10:00 – 13:30 (реєстрація з 09:30)

Доповідачі:

  • Кульчицький І.І., Президент ГО Агенція Європейських Інновацій 
  • Юрчак О.В., Генеральний директор АППАУ 
  • Бірюков А.В, Виконавчий директор ГС “ХАЙ-ТЕК ОФІС Україна 
  • Чайка Д.Ю, Генеральний директор директорату інновацій та трансферу технологій  
  • Троценко Е.А. Генеральний директор «Інфоком Лтд» 
  • Крикунов М.В. голова правління Clust-UA

Мова заходу: українська  

Акредитація для ЗМІ: Олександр Юрчак, тел. 050 3273461, Email: yurchak.alexandre@appau.org.ua 

Довідкова інформація: Круглий стіл є заходом проекту «Адвокація проєвропейських змін в національній інноваційній політиці», який виконується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження». 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: