На Компаніївщині планують ухвалити програму сприяння ОГС

Компаніївська громадська організація “Взаємодія” (Кіровоградська область) здійснює мікропроект “Створення умов для розвитку інститутів громадянського суспільства в Компаніївському районі”

Компаніївська громадська організація “Взаємодія” (Кіровоградська область) здійснює мікропроект “Створення умов для розвитку інститутів громадянського суспільства в Компаніївському районі”. Він є одним із переможців конкурсу малих проектів адвокаційного спрямування “Ідея-дія-результат”, який провела Кіровоградська обласна організація ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою проекту є ухвалення районної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства. На думку ініціаторів, вона стимулюватиме зростання ефективності громадянського суспільства району завдяки тому, що буде визначено чіткі, прозорі та взаємоприйнятні правила взаємодії між місцевою владою й інститутами громадянського суспільства.

КГО “Взаємодія”
(05240) 2 04 14
vzajemodija@rambler.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: