На Кіровоградщині розглянуть профілактику правопорушень серед неповнолітніх

27 березня о 10:00 у селі Протопопівка (Олександрійський район Кіровоградської області) відбудеться круглий стіл для багатодітних і прийомних родин “Виховання підростаючого покоління. Профілактика правопорушень серед неповнолітніх”

27 березня о 10:00 у будинку культури села Протопопівка (Олександрійський район Кіровоградської області) відбудеться круглий стіл для багатодітних і прийомних родин “Виховання підростаючого покоління. Профілактика правопорушень серед неповнолітніх”. Захід організовує Олександрійський гендерний інформаційний центр спільно з районною центральною бібліотекою імені Дмитра Чижевського в межах конкурсу малих проектів адвокаційного спрямування “Ідея – дія – результат”, який проводить Кіровоградська обласна організація ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час круглого столу буде презентовано пункт доступу до інформації в селі Протопопівка, озвучено інформацію про пільги багатодітним і прийомним сім’ям, а також розглянуто профілактику правопорушень серед підлітків, проблему насильства в сім’ї й учнівському середовищі. Відбудеться показ слайдової презентації “Інформаційні ресурси Інтернет на допомогу громаді” та презентація інформаційних буклетів.

У засіданні круглого столу візьмуть участь багатодітні та прийомні родини, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, дільничний інспектор районного відділу УМВС у Кіровоградській області.

Олександрійський гендерний інформаційний центр
(05235) 71 315

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: