На Кіровоградщині оголошено конкурс, спрямований на підтримку громадських ініціатив

20 липня в Кіровограді відбувся круглий стіл “Фінансова підтримка громадських ініціатив у Кіровоградській області”

20 липня в Кіровограді відбувся круглий стіл “Фінансова підтримка громадських ініціатив у Кіровоградській області”. Захід організувала Кіровоградська обласна організація Асоціації сприяння самоорганізації населення за підтримки Громадського офісу та програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Голова Кіровоградської обласної організації Асоціації Алла Волошина представила конкурс малих проектів для громадських організацій та органів самоорганізації населення “Ідея – дія – результат”. Він проходить за трьома тематичними напрямами: запровадження механізму впливу громадськості на прийняття рішень органами влади, реалізація права громадян на доступ до публічної інформації та проведення громадської експертизи дій місцевої влади.

З умовами конкурсу можна ознайомитися тут.

Контакти: Кіровоградська обласна організація ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”, Віталій Довганюк, (0522) 27 23 29, kirovograd.samoorg@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: