На Херсонщині розпочалася благодійна кампанія до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги

Херсонський обласний благодійний фонд "Об'єднання" розпочинає благодійну кампанію "Коли не байдужий чужий біль" до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги

Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання” розпочинає благодійну кампанію “Коли не байдужий чужий біль” до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги. Ініціативу підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета кампанії – привернути увагу населення Херсонської області до цілей і завдань паліативної допомоги (зокрема забезпечення паліативних пацієнтів адекватним знеболенням) і зібрати благодійні кошти.

У межах кампанії заплановано також публічні лекції.

Щорічно у другу суботу жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги. Ініціатором відзначення є Світовий альянс паліативної допомоги, куди входять національні та регіональні організації апо всьому світу.

Як окремий напрям медицини Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) запровадила паліативну допомогу у 1982 році. Спочатку її визначали як догляд за людиною в останні дні її життя. 2002 року ВООЗ розширила поняття паліативної допомоги.

Контакти:
Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання”
(0552) 49 28 17

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: