На Харківщині запрацювала юридична клініка

Студенти-юристи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відкрили в Ізюмі юридичну клініку. З грудня надають жителям міста безоплатну правову допомогу

Студенти-юристи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відкрили в Ізюмі юридичну клініку. З грудня надають жителям міста безоплатну правову допомогу, зокрема:

  • первинні консультації з цивільного, сімейного, трудового та інших галузей права, окрім кримінального;
  • допомагають складати заяви, скарги, клопотання, запити до органів влади, фізичних та юридичних осіб, за винятком позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг;
  • проводитимуть правопросвітницькі лекції, семінари;
  • розробляють і поширюватимуть правоосвітні методичні матеріали.

Працівники Чугуївського Центру правової інформації та консультацій передали новоствореній юрклініці інформаційні буклети з юридичними порадами, видані у рамках ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Програми розвитку ООН.

Бажаючі скористатися послугами юридичної клініки та отримати інформаційні буклети запрошуються на прийом.

Графік роботи: щосуботи з 10.00 до 15.00.

Адреса: м. Ізюм, вул. Соборна, 56.(приміщення Товариства сприяння оборони – ДТСААФ). Тел.: (050) 851-40-65; (050) 870-82-90.

Юридична клініка — це структурний підрозділ юридичного факультету, в межах якого студенти-юристи під керівництвом викладачів набувають практичної підготовки шляхом надання безкоштовної юридичної допомоги та здійснення правової просвіти населення. Робота юридичної клініки не пов’язана та не підтримується жодними політичними силами, депутатами та приватними особами.

За матеріалами Правовий простір

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: