На Харківщині відбудеться акція на підтримку сільських шкіл

22 березня об 11:00 у школі села Нова Чернещина (вул. Дружби, 85) відбудеться громадська акція на підтримку мережі сільських шкіл “Хай завжди буде… школа!” і прес-конференція для журналістів

22 березня об 11:00 у школі села Нова Чернещина (вул. Дружби, 85) відбудеться громадська акція на підтримку мережі сільських шкіл “Хай завжди буде… школа!” і прес-конференція для журналістів. Захід проводить Новочернещинська ЗОШ І-ІІ ступенів і ГО “Школа життя” в межах ініціативи зі збереження малих шкіл. Ініціативу координує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь учні та їхні батьки, активісти села Нова Чернещина та вчителі школи.

Організатори акції запропонують гостям:
· участь в оформленні стіни-плакату на тему закриття сільських шкіл;
· екскурсію Новочернещинською школою та демонстрацію того, що було покращено у школі силами громади;
· виставку творів “Село без школи!”;
· учнівську виставу про життя маленької сільської школи.

Після акції для журналістів відбудеться прес-конференція “Сільська школа та громадськість: шляхи співпраці”. Під час заходу буде презентовано брошуру “Село без школи” й інші результати ініціативи “Збережемо нашу школу!” Також представники регіональних ЗМІ зможуть поспілкуватися з учителями, учнями, батьками, членами місцевої громадської організації щодо спільних дій задля збереження школи та покращення умов для навчання й виховання сільських дітей.
 

Контакти:
ГО “Школа життя”
Клавдія Черкасова
095 092 54 63
097 165 17 42
(05762) 247 34
klavdia1961@ukr.net
klavldija2910@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: