На Гусятинщині обговорили планування території сіл

У селах Крогулець і Гадинківці (Гусятинський район Тернопільської області) відбулися круглі столи, учасники яких обговорили економічні перспективи, що дасть схема планування території села (СПТС)

У селах Крогулець і Гадинківці (Гусятинський район Тернопільської області) відбулися круглі столи, учасники яких обговорили економічні перспективи, що дасть схема планування території села (СПТС). Проект “Залучення громадськості до процесу планування території сільської громади” реалізує “Лабораторія досліджень ТЦК” в межах спільної ініціативи “Pact Inc.” програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” та Фонду “Східна Європа”.

“Лабораторія” запросила на круглі столи місцевих підприємців, фермерів, представників влади та громадськості.

Менеджер проектів організації Роман Шутов розповів гадинківським селянам про можливості залучення донорської допомоги до економічного розвитку й інфраструктурної розбудови села. У межах проекту було вирішено відбудувати місцеву церкву та створити Народний дім на базі однієї з сільських будівель.

У Крогульці учасники зустрічі обговорювали плани будівництва нового елеватора.

Громадське обговорення СПТС в Гадинківцях і Крогульці триватиме до кінця лютого й завершиться громадськими слуханнями. Якщо проекти отримають громадське схвалення, їх затвердять сільські ради.

Крім того, у межах проекту “Лабораторія досліджень ТЦК” видрукувала банери з зображенням графічної частини СПТС, інформаційні пакети, а також установила скриньку для збору пропозицій громадян. У громадах було створено наглядові ради, які здійснюють моніторинг планування території, інформують громадськість про перебіг планування, збирають і узагальнюють громадські пропозиції.

Контакти: Роман Шутов, (044) 574 64 11, ccc-research@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: