На громадське обговорення винесено проект документу стосовно оплати адміністративних послуг

Центр досліджень місцевого самоврядування пропонує обговорити проект документу “Плата за адміністративні послуги: встановлення та використання”

Центр досліджень місцевого самоврядування пропонує обговорити проект документу “Плата за адміністративні послуги: встановлення та використання”. Документ розроблено в межах проекту “Законодавче врегулювання оплати адміністративних послуг”, який підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До обговорення запрошують усіх охочих, передусім фахівців, службовців, представників бізнесу та громадських організацій. Висловлювати пропозиції та зауваження можна на електронні адреси centredms@gmail.com і centre@pravo.org.ua.

Контакти: Центр досліджень місцевого самоврядування, Володимир Бригілевич, (032) 235 68 48, centredms@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: