На Галичині надають консультації стосовно порушень лісового законодавства

Станіславська правозахисна група та Центр громадської адвокатури здійснюють проект “Підтримка та захист права на доступ до ефективного користування, розпоряджання та відновлення лісових ресурсів, посилення участі громади та її мешканців у прийнятті рішень, що стосуються лісових ресурсів в Івано-Франківській і Львівській областях”

Станіславська правозахисна група та Центр громадської адвокатури здійснюють проект “Підтримка та захист права на доступ до ефективного користування, розпоряджання та відновлення лісових ресурсів, посилення участі громади та її мешканців у прийнятті рішень, що стосуються лісових ресурсів в Івано-Франківській і Львівській областях”. Проект підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Відкрито правові консультації з таких питань:
– незаконне захоплення лісів;
– участь територіальних громад і їх мешканців в ухваленні рішень щодо лісів;
– громадський контроль за управлінням і розпорядженням лісами;
– дотримання прав громадян-лісокористувачів;
– доступ громадян до лісових ресурсів;
– реалізація та захист прав громадян і територіальних громад на користування лісами;
– незаконна вирубка лісів;
– інші питання, пов’язані з використанням лісів.

Графік та адреси роботи консультаційних служб:

Івано-Франківськ
Станіславська правозахисна група
понеділок-п’ятниця з 9:00 до 17:00
вул. Гаркуші, 2, оф. 40
(0342) 731 331, 050 333 87 83
spgrup@ukr.net

м. Львів
Центр громадської адвокатури
понеділок-п’ятниця з 9:00 до 17:00
вул. К.Левицького, 97, 1-й поверх
(032) 2 444 659, 097 486 55 93
cga@lawngo.net

Тисячі гектарів лісів на Львівщині й Івано-Франківщині вже надано в тимчасове довгострокове користування на 50 років. У зв’язку з цим почастішали факти незаконного обмеження вільного доступу громадян до лісів і водойм із боку орендарів земельних ділянок, що межують із об’єктами водного та лісового фонду, факти незаконного обмеження вільного доступу до водних об’єктів громадян для культурно-оздоровчих і рекреаційних цілей, а також тварин для водопою та факти незаконного обмеження права громадян вільно перебувати в лісах державної та комунальної власності.

Найчастіше порушують положення лісового законодавства, які стосуються вирубування лісу в Карпатах і переведення земель лісового фонду в інші категорії, зокрема під забудову. Трапляються й інші порушення: ведення мисливського господарства, браконьєрство, технологічні порушення заготівлі деревини, засмічення лісових угідь побутовими відходами, порушення протипожежної безпеки, порушення положень щодо охорони заповідних зон тощо.

Контакти: Станіславська правозахисна група, (0347) 31 331, maletyn@ukr.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: