На “Європараді” в Запоріжжі розгорнули один із найбільших прапорів ЄС

Головною вулицею Запоріжжя пройшов “Європейський парад”

4 червня головною вулицею Запоріжжя пройшов “Європейський парад”. Захід організувала Всеукраїнська молодіжна ліберальна організація “Європейська молодь України” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, Представництва ЄС в Україні, Запорізької обладміністрації, Міністерства закордонних справ України та під патронатом депутата Європейського парламенту Павела Залевського.

Колона з прапорами країн ЄС пройшла від Фестивальної площі до площі Маяковського. До неї приєдналися громадські активісти, студенти, посадовці, фіналісти танцювального шоу “Майдан’s”. На Фестивальній площі розгорнули один із найбільших прапорів ЄС в Україні. За словами організаторів “Європараду”, цей символічний прапор повезуть містами області, а потім і всієї України.

Молодіжний захід відзначили виступами танцювальних і співочих колективів, конкурсами та вікторинами. Дітей зацікавив конкурс малюнків “Запоріжжя Європейське”, переможці й учасники якого отримали солодкі подарунки. Усім охочим малювали прапори країн на обличчі та дарували символіку Євросоюзу.

“Європейський парад” – це всеукраїнська кампанія, яку “Європейська молодь України” організовує вже другий рік поспіль у різних містах у межах щорічного святкування Днів Європи в Україні. Цього року захід уже пройшов у Миколаєві, Києві та Черкасах.

Контакти: ВМЛО “Європейська молодь України”, (044) 361 54 53, euro_youth@ukr.net

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: