На Дворічанщині працюватиме Центр правової інформації та консультацій

Фонд сільських громад Дворічанщини здійснює проект “Центр правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району”

Фонд сільських громад Дворічанщини здійснює проект “Центр правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району”. Проект підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета проекту – гарантувати доступ малозабезпечених мешканців Дворічанського району до безоплатних правових послуг, консультацій, інформації для захисту їхніх прав шляхом створення Центру правової інформації та консультації.

Центр працюватиме в робочі дні з 9:00 до 17:00 за адресою: селище Дворічна, вул. 35-ї Гвардійської дивізії, 12. До роботи Центру буде залучено професійного юриста.

Фонд сільських громад Дворічанщини
(05750) 779 46
dvorich@ya.ru

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: