На Донеччині школярі навчатимуть селян працювати з комп’ютером

Старшокласники Златоустівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Волноваський район Донецької області) влітку навчатимуть односельчан працювати на комп’ютері

Старшокласники Златоустівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Волноваський район Донецької області) влітку навчатимуть односельчан працювати на комп’ютері. Ініціатива покликана зменшити ризик зниження ступеню школи та зберегти її інформаційно-технічний профіль. Ініціативу координує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Наші односельчани зможуть із нуля засвоїти основи роботи на комп’ютері. Завдяки курсам вони зможуть дізнатися, що таке браузер і драйвер, як шукати віруси на комп’ютері, навчаться встановлювати й видаляти програми, друкувати з заплющеними очами”, – розповіла учениця Олена Лямцева.

Група з 15 учнів уже пройшла навчання за програмою “Шлях до успіху” компанії “Intel”, отримала сертифікати “Комп’ютерні технології для місцевої спільноти” й зараз навчається за програмою “Комп’ютерні технології та майбутня професія”.

Заяви на курси комп’ютерної грамотності написали вже 25 мешканців села.

Контакти:
Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Олена Барабаш
066 077 20 87
barabahkael@yandex.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: