На Дніпропетровщині визначатимуть переможців Всеукраїнського творчого конкурсу з тематики толерантності

4 грудня 2009 року у Центрі Європейської інформації (ЦЄІ), що діє за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” на базі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки, спільно зі Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Європейське майбутнє України” відбудеться підбиття підсумків та урочисте нагородження переможців творчого конкурсу з тематики толерантності.

Конкурс проводився протягом жовтня-листопада 2009 року в рамках відзначення “Європейського року креативності та інновацій” під егідою Мережі Центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у партнерстві з Бюро інформації Ради Європи в Україні та проектом “Teraz Wrocław”.

Метою проведення конкурсу є пропагування провідної європейської цінності — толерантності — в українському суспільстві засобами мистецтва.

Участь у творчому конкурсі взяли як колективні, так і індивідуальні роботи, виконані шкільною та студентською молоддю регіону. Роботи розміщені на сайті: www.libr.dp.ua/misc/CEI.

Учасників конкурсу буде нагороджено сертифікатами, дипломами та призами від організаторів та Бюро інформації Ради Європи в Україні.

Головний приз для переможця серед студентської аудиторії України – вихідні у Вроцлаві, який забезпечить проект “Teraz Wrocław” (перебування у  Вроцлаві протягом 2 днів для двох осіб).

Роботи переможців буде розміщено на сайті: http://www.tolerant.org.ua

До оцінювальної комісії конкурсу запрошені: Дєєва Н.М. — професор ДНУ ім. О. Гончара, доктор економічних наук, Зарайська С.П. — голова Дніпропетровської обласної організації “Національна спілка журналістів України”, Муха Н.О. – методист Навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області, Жан Шарль Брікар – віце-президент ВМГО “Європейське майбутнє України”, Новіченко М.А. – президент ВМГО “Європейське майбутнє України”.

Дата проведення: 4 грудня 2009 року

Адреса: м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека,

вул. Ю. Савченко, 10, (2-й поверх, конференц-зал)

Початок о 14 год.

Детальна інформація: www.libr.dp.ua/misc/CEI,  http://www.tolerant.org.ua

Контактна особа: Гордійчук Наталя Петрівна, (050) 955-14–79, (097) 428-14-81

 *****

Мережа Центрів європейської інформації на сьогодні об’єднує 23 Центри, які функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек по всій Україні. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів з тематики європейської інтеграції, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

Детальніше: http://eu.prostir.ua/in/39896.html 

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: