На Дніпропетровщині проаналізують впровадження медичної реформи

Інститут економічних досліджень і політичних консультацій розпочав проект “Незалежний аналіз ходу реформування сектору охорони здоров'я України”

Інститут економічних досліджень і політичних консультацій розпочав проект “Незалежний аналіз ходу реформування сектору охорони здоров’я України”. Проект підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Зокрема, у Дніпропетровській області в межах проекту буде здійснено моніторинг медичних закладів, проведено обговорення з медиками та громадськістю. Висновки та рекомендації буде представлено в лютому 2013 року.

“Дніпропетровщина є одним із пілотних регіонів, де впроваджується медична реформа. Процес реформування медичної галузі у Дніпропетровській області відбувався дуже стрімко, саме тому виникли деякі суперечливі питання. Звісно, потрібен час для їх вирішення, але це робиться. Великим позитивом є те, що обласна влада дуже тісно співпрацює з громадськістю, враховує її думку”, – зауважила провідний дослідник Інституту Олександра Бетлій.

Інститут економічних досліджень і політичних консультацій
(044) 278 63 42
institute@ier.kiev.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: