На День Європи в Києві будуть розмальовувати лавки та смайли

21 травня з 11:00 до 18:00, у межах святкування Дня Європи, в Києві відбудеться акція “Усміхнись, Європо!”

21 травня з 11:00 до 18:00, у межах святкування Дня Європи, в Києві, на території Міського саду (Маріїнський парк), поблизу естради, відбудеться акція “Усміхнись, Європо!” Захід організовує ВГО “Urban Х” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Головною подією акції стане розмальовування лавок. Усім охочим пропонують надсилати ескізи, на яких буде втілено думки та враження про Європу. Для розмальовування лавок буде відібрано найкращі проекти. Для акції буде надано 23 лавки розміром 40х120 см. За традицією їх буде встановлено в одному зі скверів Києва. Ескіз і контактну інформацію слід надіслати до 16 травня на електронну адресу info@urban-x.org.

У межах заходу дерева парку буде прикрашено дерев’яними смайлами, які заздалегідь розмалюють вихованці творчих гуртків Києва. Прямо на алеї пройде воркшоп із розмальовування смайлів. Учасників забезпечать матеріалами та палітрою з фарбами.

Також відбудеться вікторина на європейську тематику та святковий вуличний концерт.

Контакти: ВГО “Urban Х”, info@urban-x.org

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: